HAKKIMIZDA

GEÇMİŞ TECRÜBELERİMİZLE, GELECEĞİ ÜRETİYORUZ


Aslandağ Ahşap’ın ağaçla birlikteliği 60 yıl öncesine dayanmaktadır. İşini inançla ve severek yapan kurucumuz Saadettin Aslandağ, memleketi olan Kastamonu’nun ormanlarla kaplı, zengin ağaç çeşitlerinin bulunduğu dağlarda en iyi keresteleri kullanarak kaliteli ve hatasız ahşap ev imalatı yapmaya başlamıştır.

Babaları Saadettin Aslandağ’ın destekleriyle yola çıkan Tuncay ve Cemal Aslandağ 1977 yılında meslek hayatlarına küçük bir atölyede başlamışlardır.

Salih ve Aydın Aslandağ’ın da destekleriyle 1988 yılında bir aile şirketi olarak Aslandağ Ahşap kurulmuştur. Sorumluluk bilincinden ve ilklerden vazgeçmeyen Aslandağ Ahşap, üretimini gerçekleştirdiği ahşap ürünleri ile sektörüne yön verebilen misyonunu her daim sürdürebilmek adına saygın birçok markasından biri olan Compodoor By Artella markası ile her zaman olduğu gibi bu konuda da sektördeki yerini almak için mükemmel işçilik ve üstün kalitesi ile yaşam biçiminizi değiştirecek yeni bir atılım gerçekleştiriyor.

MİSYON

Çevremizdeki insanlarla iyi ilişkiler geliştirerek bizimle çalışmayı tercih etmelerini sağlamak. İnşaat, perakende ve mağazacılık konularında önder bir marka olmak.

VİZYON

Dürüst çalışma anlayışı, yüksek müşteri memnuniyeti ve mükemmel hizmet anlayışını ilke edinerek Türkiye ve Dünya’da sektörün en çok tanınan ve tercih edilen markası olmaktır.